O nas

FIRMA CAMELL

Firma Camell działa w branży poligraficznej od 2002 roku

Specjalizujemy się w druku flexograficznym opakowań, mających zastosowanie dla szerokiego asortymentu produktów spożywczych, chemii gospodarczej, kosmetyce i farmacji.
Naszym atutem jest wysokiej jakości sprzęt – posiadamy dwie 8-kolorowe maszyny Flexograficzne wyposażone w komputerowe sterowanie i kontrolę parametrów druku oraz własne maszyny konfekcjonujące. Produkujemy opakowania z folii polipropylenowej, polietylenowej, folii metalizowanych aluminium oraz laminatów o najwyższej jakości. Do dyspozycji mamy wysokiej klasy laboratoria fleksograficzne .

Gwarancja wysokiej jakości

Wysoką jakość gwarantuje profesjonalna kadra pracowników oraz współpraca z renomowanymi dostawcami folii, farb i innych komponentów używanych przy procesie produkcji.
Jesteśmy profesjonalną firmą, która jest otwarta na spostrzeżenia naszych Klientów. Nasza otwartość pozwala nam na osiąganie bardzo zadowalających efektów pracy. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż Państwa zadowolenie z efektów naszych starań jest dla nas priorytetem. Zamawiając opakowania foliowe, etykiety czy inne produkowane przez nas produkty mają Państwo gwarancję najwyższej jakości. W związku z wprowadzanym nowoczesnym systemem zarządzania i logistyki możemy być bardzo atrakcyjnym cenowo i jakościowo partnerem dla Państwa firmy.

Call Now